Blog

Nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław 2022

Przyciągające miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to szczerze olśniewająca sprawa. Oprócz jeżeli chodzi w tym miejscu o nowy lokal, w jakim będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być olśniewające Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to kompleks siedmiu budowli wielorodzinnych położony w zachodniej części Wrocławia. Położenie osiedla stanowi jeden z największych plusów inwestycji. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji posiada antresole. Do każdego z mieszkań przylegają balkony, a w przypadku lokali parterowych – również przestronne tarasy naziemne. Następną zaletą owej lokalizacji jest istnienie szkół oraz przedszkoli. W okolicy jest również dobrze rozwinięta sieć małych sklepów.

Będzie to szczerze perfekcyjne osiedle mające wiele przeróżnych plusów. Warto zamieszkać w tak perfekcyjnej lokalizacji oraz o nic się nie martwić. Dodatkowo na terenie będzie plac zabaw i park, a cały teren będzie ogrodzony. Wymarzone mieszkanie we Wrocławiu

Jeżeli jedynie rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to niezmiernie faworyzowanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek posiada formę zamkniętego czworoboku z środkowym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra oraz czteropoziomowym parkingiem, jakiego 2 poziomy odnajdują się w piętrach podziemnych, a następne 2 – w części parterowej oraz w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru pozostała umieszczona dodatkowo część handlowo-usługowa przekazana na sprzedaż. Wejście do całego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej poprzez zabezpieczony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd także będzie można dostać się schodami ewentualnie dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to na prawdę kapitalna inwestycja kapitalna właśnie dla Ciebie. Następującymi plusami inwestycji jest garaż, teren strzeżony oraz usługi w budynku, a dodatkowo recepcja bądź sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak cudownym miejscu wraz z perfekcyjną lokalizacją. Nadzwyczajna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje osobiste mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się żadna rodzina. Ważne, by mieszkanie to było w akuratnej okolicy i było wygodne i miało niestereotypowy wygląd.

Takim mieszkaniem może być jedno z mieszkań w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 nadzwyczaj ekskluzywnych apartamentów położonych w niesłychanie prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek do głębi prezentuje się w sąsiedztwie szykownych zabytkowych kamienic. Nowoczesności dodają mu zastosowane w elewacji duże powierzchnie przeszkleń, a połączenie szkła z piaskowcem umożliwia ekskluzywny wygląd. Elitarne apartamenty wstaną w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to obszar z długą tradycją budownictwa typu willowego, mająca niezwykłą atmosferę.

Rezydencja Borek to szczerze idealne miejsce dla każdego. Każdy właściciel poczuje się tutaj niezmiernie komfortowo i miło, a kapitalna okolica sprawi, że będziemy wielce zadowoleni z mieszkania w tym miejscu.

Miejsce zamieszkania prosto z marzeń.

Mieszkanie we Wrocławiu jest na prawdę olśniewającą sprawą, tym bardziej jeżeli będziemy mieszkać w kapitalnej lokalizacji, której pozazdrości Ci każdy.

Przykładem może być olśniewające Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam oczywiście gotowe już mieszkania 2 i 3 pokojowe ulokowane całkowicie na terenie zamkniętym, który jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Naokoło odnajdziemy olśniewające tereny zielone, co w dużym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Kolejnym atutem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie i Park Południowy, a także niezwykle bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. W pobliżu znajdują się dodatkowo przedszkola i szkoły. Dodatkowo dostępne są mieszkania posiadające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to wspaniała sprawa i na prawdę warto zamieszkać w tak cudownej okolicy. Z pewnością nikt się w tym miejscu nie zawiedzie. Jest to imponujące miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny. Nie czekaj i kup mieszkanie marzeń już teraz.

Znakomite mieszkanie właśnie dla Ciebie

Jeżeli stale pragnąłeś posiadać olśniewające, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie idealne dla Ciebie. Doskonała lokalizacja i fenomenalna atmosfera to właśnie to co tutaj odnajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej i Klimasa powstaje największe imponujące osiedle mieszkaniowe. Na terenie, który do niedawna zdominowany był poprzez budownictwo typowo przemysłowe, kwitnie nowomodne, komfortowe osiedle, inspirowane najnowocześniejszym designem, pokojowe, efektywne i niezmiernie miejskie inaczej wprost perfekcyjne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowoczesna, celowo zaprojektowana fontanna. W trosce o jak największy luksus i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle zaopatrzone będzie w monitoring i videodomofony. Do placów zabaw dostęp będą mieć wyłącznie mieszkańcy osiedla.

Doskonała lokalizacja i najwyższe standardy sprawią, że nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas zakupić mieszkanie świetne dla Ciebie oraz twojej rodziny

Reach

Connect Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Nisi facilis in magni quasi sequi natus illum!

You’ll enjoy knowing our dedicated team will do whatever is needed to keep your pets happy, healthy and safe when you’re away from home.